Przetargi na mieszkania i licytacje nieruchomości od miasta — Bolesławiec — ceny wywoławcze, zł/m², rundy i wyniki. Ogłoszenia Prezydent Miasta Bolesławiec (Wydział Mienia i Gospodarki Nieruchomościami) z BIP (xn--bolesawiec-e0b.pl), aktualizowane codziennie. Sprawdź też pełne archiwum z filtrami i medianami zł/m².
| Adres | Typ | Runda | Powierzchnia | Cena wywoławcza | zł/m² | Termin |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ul. Komuny Paryskiej 8/1 | mieszkanie | 1 | 82,92 m² | 305 000 zł | 3678 zł/m² | 8 września 2026 |
| ul. Wesołej 8/3 | mieszkanie | 2 | 42,8 m² | 166 500 zł | 3890 zł/m² | 15 września 2026 |
| ul. Plac Piastowski 16 | dom / kamienica | 2 | — | 449 000 zł | — | 29 września 2026 |
| ul. Rynek 29-30/9 | mieszkanie | 1 | 48,52 m² | 225 000 zł | 4637 zł/m² | 15 października 2026 |
| Adres | Runda | Cena wywoławcza | Wynik | Data |
|---|---|---|---|---|
| ul. Ogrodowa 4/2 | 6 | 323 000 zł | bez nabywcy | 28 lipca 2026 |
| ul. Karola Miarki 3/6 | 2 | 161 000 zł | bez nabywcy | 16 lipca 2026 |
| ul. Karola Miarki 3/5 | 2 | 94 500 zł | bez nabywcy | 14 lipca 2026 |
| ul. Warszawska 1/10 | 3 | 350 000 zł | bez nabywcy | 18 czerwca 2026 |
| Adres | Typ | Przetargi | Ostatnio | Status |
|---|---|---|---|---|
| ul. Adama Mickiewicza 3/2 | nieruchomość | 1 | 29 maja 2026 | po terminie (wynik nieopublikowany) |
| ul. Karola Miarki 3/5 | nieruchomość | 3 | 14 lipca 2026 | bez nabywcy |
| ul. Karola Miarki 3/6 | nieruchomość | 3 | 16 lipca 2026 | bez nabywcy |
| ul. Komuny Paryskiej 8/1 | mieszkanie | 3 | 8 września 2026 | przetarg zaplanowany |
| ul. Kościelna 4-5/4 | nieruchomość | 1 | 29 maja 2026 | po terminie (wynik nieopublikowany) |
| ul. Kościelna 6/3 | nieruchomość | 1 | 29 maja 2026 | po terminie (wynik nieopublikowany) |
| ul. Marcina Opitza 20/3 | nieruchomość | 1 | 3 lutego 2026 | po terminie (wynik nieopublikowany) |
| ul. Ogrodowa 4/2 | nieruchomość | 3 | 28 lipca 2026 | bez nabywcy |
| ul. Plac Piastowski 16 | dom / kamienica | 4 | 29 września 2026 | przetarg zaplanowany |
| ul. Rynek 29-30/9 | mieszkanie | 3 | 15 października 2026 | przetarg zaplanowany |
| ul. Warszawska 1/10 | mieszkanie | 4 | 13 sierpnia 2026 | zakończony |
| ul. Wesołej 8/3 | mieszkanie | 3 | 15 września 2026 | przetarg zaplanowany |
Historia obejmuje wszystkie przetargi wychwycone z BIP od startu monitoringu — kliknij adres, aby zobaczyć pełną historię rund i cen.