ul. Wesołej 8/3, Bolesławiec

mieszkanie, 42,8 m² — najbliższy przetarg poniżej, pod spodem pełna historia licytacji Prezydent Miasta Bolesławiec (Wydział Mienia i Gospodarki Nieruchomościami) (rundy, ceny wywoławcze, wyniki). Więcej nieruchomości: przetargi Bolesławiec.

15 września 2026
termin przetargu (runda 2)
166 500 zł
cena wywoławcza
3890 zł/m²
za m²
wpłata wadium do

Historia przetargów

DataRundaCena wywoławczazł/m²WynikŹródło
25 listopada 2025po terminie (wynik nieopublikowany)
7 sierpnia 2026po terminie (wynik nieopublikowany)
15 września 20262166 500 zł3890 zł/m²przetarg zaplanowanydokument

Tabela pokazuje zaobserwowane, opublikowane terminy i statusy. Nie należy wnioskować o wyniku wcześniejszego terminu wyłącznie z numeru późniejszej rundy; wiążące informacje znajdują się w dokumentach źródłowych urzędu.