ul. Komuny Paryskiej 8/1, Bolesławiec

mieszkanie, 82,92 m² — najbliższy przetarg poniżej, pod spodem pełna historia licytacji Prezydent Miasta Bolesławiec (Wydział Mienia i Gospodarki Nieruchomościami) (rundy, ceny wywoławcze, wyniki). Więcej nieruchomości: przetargi Bolesławiec.

8 września 2026
termin przetargu (runda 1)
305 000 zł
cena wywoławcza
3678 zł/m²
za m²
wpłata wadium do

Historia przetargów

DataRundaCena wywoławczazł/m²WynikŹródło
7 kwietnia 2026po terminie (wynik nieopublikowany)
5 sierpnia 2026po terminie (wynik nieopublikowany)
8 września 20261305 000 zł3678 zł/m²przetarg zaplanowanydokument

Tabela pokazuje zaobserwowane, opublikowane terminy i statusy. Nie należy wnioskować o wyniku wcześniejszego terminu wyłącznie z numeru późniejszej rundy; wiążące informacje znajdują się w dokumentach źródłowych urzędu.