ul. Rynek 29-30/9, Bolesławiec

mieszkanie, 48,52 m² — najbliższy przetarg poniżej, pod spodem pełna historia licytacji Prezydent Miasta Bolesławiec (Wydział Mienia i Gospodarki Nieruchomościami) (rundy, ceny wywoławcze, wyniki). Więcej nieruchomości: przetargi Bolesławiec.

15 października 2026
termin przetargu (runda 1)
225 000 zł
cena wywoławcza
4637 zł/m²
za m²
wpłata wadium do

Historia przetargów

DataRundaCena wywoławczazł/m²WynikŹródło
6 marca 2026po terminie (wynik nieopublikowany)
4 września 2026po terminie (wynik nieopublikowany)
15 października 20261225 000 zł4637 zł/m²przetarg zaplanowanydokument

Tabela pokazuje zaobserwowane, opublikowane terminy i statusy. Nie należy wnioskować o wyniku wcześniejszego terminu wyłącznie z numeru późniejszej rundy; wiążące informacje znajdują się w dokumentach źródłowych urzędu.